בועות סבון לחתונה

בועות סבון

בועות סבון הן חלק מהילדות של כולנו, אין ילד שלא אוהב בועות סבון והן ממלאות בשמחה, עם הזמן בועות סבון הפכו להיות חלק מאטרקציה באירועים בזכות עבודה עם מכונות בועות סבון מקצועיות שמתאימות לאירועים.
אחרי תקופה שבועות סבון הפכו להיות משחק לילדים היום בועות סבון הן גם מייצג אומנותי שבוגרים מתענינים בהם

מעבר להמחשה הפיזיקלית של הבועות בנושא מינימום שטח פנים, אנו תמיד אוהבים לשחק בבועות.
אצלנו בקירט מגנט תוכלו למצוע בועות סבון לכל סוגי האירועים : חתונה, בר מצווה בת מצווה וגם מסיבת יומולדת.
אנו מספקים בועות סבון בטעמים : מסטיק, בננה, דובדבנים, תות ופטל .

הכנתי עבורכם תשובות לכמה שאלות שלרוב עולות מלקוחות לגבי הזמנת בועות סבון לחתונה :

 • זה יהרוס לי את הפן ? (הרבה כלות נוטות לשאול את השאלה הזאת אחרי שהשקיעו לא מעט זמן וכסף בתסרוקת)
  לרוב בועות סבון לא שורדות הרבה זמן, הן מתפוצצות במגע עם חפצים או בעצמן.
  ובנינו עם כל החומרים ששמים לכלות על השיער צריך קצת יותר מבועות סבון בשביל להרוס את הפן והתסרוקת.
 • זה יעשה לי כתמים על השמלה ? לא, בועות סבון לא עשות כתמים על השמלה או על הבגדים.
  אם בועות סבון היו הורסות בגדים אז תהיו בטוחים שרוב האמהות לא היו מרשות לילדים שלהם להנות מבועות סבון מחשש שיהרסו את הבגדים.
 • באיזה צבעים יש לך את בועות הסבון ? הצבעים של בועות הסבון הם משתנים, שהאור פוגע בבוע הוא נשבר ואז הוא מוחזר מדופן פנימית של הבועה.
  אז הצבעים של בועות הסבון לא ניתנות לשיטה (אלא אם מוסיפים חומרי צבע – ואז כן קיים סיכוי לכתמים על הבגדים של האנשים, וזה פחות מומלץ).
 • זה סבון, זה יכול לצרוב בעינים ? הכנת החומר לבועות סבון נעשה באופן מבוקר ואין שימוש בחומרים שיכולים לגרום לגירוי בעיניים או בעור.
  נכון שבעבר הכנת בועות סבון הייתה נעשת באמצעות משחת כלים ומים, היום יש דרכים יותר יעילות להכנת בועות סבון ועושים שימוש בסבוני אל דמע שמיועדים לתינוקות בכדי למנוע מצבים של גיורי בעור או בעינים.
 • איך זה עובד ? אמנם זאת שאלה שפחות נשאלת, אבל אם באמת אתם רוצים לדעת, את נוזל בועות הסבון מכינים עם סבון מיוחד מים מזוקקים ותוספים בכדי לשמור על המים סמיכים שיווצרו בועות סבון איכותיות ושלא יתפוצצו מהר.
  בועות הסבון מוכנות באירוע באמצעות מכונה, קיימות מכונות רבות ליצירת בועות סבון לחתונה.
  אנו בקריט מגנט עובדים מכונה מקצועית בעלת 2 מעונים ו 2 מאווררים שיוצרים את הרוח בכדי להפריח את בועות סבון לגובה של יותר מ 3.5 מטר, נכון בועות הסבון קלות מאוד ולכן הן עולות גבוה.
  בכל אחד מהמנועים יש טבעות מסתובבות שעוברות בתוך אגן החומר מתמלאות בחומר ואז המאורר יוצר את הבועות. אנו בקריט מגנט החברה המובילה להפקת מגנטים לאירועים בזול ובועות סבון לחתונה עובדים עם מכונה מקצועית ומתקדמת שעובדת באמצעות שלט רחוק ויכולים להפיק את הבועות ביעילות מכל מקום באולם ולשלוט במכונה.

המכונה שלנו בקריט מגנט יוצרת אלפי בועות סבון ואפשר להשתמש בה בכל שלב באירוע ללא הגבלה, שליוב של בועות סבון בריקוד סלאו בחתונה או במהלך הריקודים.
בועות סבון מעשירות את הרחבה וממלאות אותה באווירה נעימה וקסומה, רוצים להתחיל את הקסם של בועות סבון בכל שלב באירוע אפשר להשתמש בבועות סבון גם בכניסה לחופה.

בועות סבון צבעוניות

בועות סבון לחתונה, זאת אטרקציה מעולה ומאוד מיוחדת הפשטות שבה והחומרים הזולים שלה יכולים להפוך כל רחבת ריקודים לשמחה ומהנה יותר.
אבל אל תפחדו, נכון החומר הוא נוזלי ועלול לגרום להחלקת על רחבת הריקודים אבל בהפעלה מתונה ועובדוה עם מכונה ייעודית אפשר למלא את רחבת הריקודים בפחות מחצי דקה של הפעלה.

המחיר של בועות סבון לחתונה הוא זול אצלנו בקריט מגנט תקבלו בועות סבון במתנה לאירוע בהזמנת חבילת מגנטים ללא הגבלה. המחיר של בועות סבון הוא זול בזכות עבודה עם חומרים שניתן להכין כמעט בכל בית ואם לא אז מהחומרים שנמצאים בבית אפשר להגיע לרמה מספקת.

בועות סבון והתמונות, באירועים בהם אנו גם משלבים צילום של מגנטים ובועות סבון אנו יוצרים תמונות מיוחדות ובהן השתקפות של בועות סבון, התמונות יוצאות יותר מיוחדות ומדהימות.

רוצים לעשות את זה לבד ? מעולה, אנו בקריט מגנט מספקים לכם גם שירות של השכרת מכונת בועות סבון, קחו את המכונה, קבלו גם חומר והוראות הפעלה תהנו ממנה במהלך האירוע ובסיום החזירו לנו את המכונה וכל זה בפחות מ 200 ש"ח, תהייה לכם מכונה שתוכלו להינות ממנה במהלך כל האירוע כמו שרק תרצו.

בסרטון אפשר לראות ששילוב של בועות סבון יכול להיות חלק מהנה גם בריקודים ומוסיף לאווירה וכל זאת באמצעות מכונה בעלת טכנולוגייה מתקדמת ויעילות מריבת להפקת בועות סבון.
במהלך כל הזמן שהמכונה פועלת היא מפיקה בועות סבון ומגיעיה לכמות של עשות אלפי בועות סבון בתוך שניות בודדות.

בנוסף הנה מספר תמונות מאירועים בהם בועות סבון מהוות גם חלק מהסלאו בחתונה וגם במהלך הריקודים מוסיפות לאווירה ומעשירות מאוד את רחבת הריקודים.

Summary
בועות סבון לחתונה
Article Name
בועות סבון לחתונה
Description
בועות סבון לחתונה במחירים זולים
Author
Publisher Name
דוד קזראל