בלי כדורים נמוכים

מושג "כדור נמוך" הוא מושג שמוכר לרבים כשיטת מכירה פסיכולוגית שעובדת מעולה.
עד היום קראתם מלא מאמרים על מגנטים לאירועים בזול מאוד שהפחידו אתכם ממחירים זולים ואמרו לכם שתקבלו איכות ירודה או שלא ייתכן ויש כאלו מחירים.
אבל ההיפך הוא הנכון והיום ניתן לקבל שירות של מגנטים לאירועים במחירים זולים והוגנים ומבלי להתפשר על האיכות או על השירות שאותו תקבלו.

מגנטים לאירועים בזול מאוד – מה זה "כדור נמוך" :

כדור נמוך היא שיטת מכירה פסיכולוגית שבה משתמשים בעיקר במגרשי מכירת רכבים, ואיך זה עובד וכמובן שאתן כדור נמוך במגנטים לאירועים בזול דוגמה נוספת על תחום המגנטים לאירועים.
אז איך זה עובד, בשעה טובה ומוצלחת אחרי שערכתם סקר שוק מקיף ואתם רוצים לקנות את הרכב שאתם חושקים בו כבר המון זמן. מצאתם את הרכב הנחשק והגעתם לסוכנות רכב.
הסוחר במקום מראה לכם את הרכב ואפילו מציע לכם אותו ב 3000 ש"ח מתחת למחיר המחירון והמחיר שבו הרכב הזה נמכר בכל סוכנות אחרת.
כלומר קיבלתם "מחיר מציאה" ואתם אפילו חפצים לסגור את העסקה במקום. סוחר הרכבים אומר לכם שתחקו את הרכב ליום אחד אליכם תסעו עליו ותרגשיו אם אתם רוצים לקנות אותו.
אתם אומרים לעצמכם "באמת רעיון טוב" ולוקחים אתכם את הרכב ונוסעים (אגב כבר בחלק הזה אתם בדיוק איפה שרוצה אתכם סוחר הרכבים).
יום למחרת אתם חוזרים לסוכנות הרכב יושבים עם סוחר הרכבים, מסכמים את כל הדברים והכל עולה על הכתב ואתם חותמים על ההתחייבות.
אבל אז אומר לכם סוכן הרכבים "רק רגע אני צריך לאשר את העסקה מול המנהל שלי לפני שאני מוסר לכם עותק של ההתחייבות". ואז באורח פלא המנהל יהיה עסוק והסוכן רק "ישאיר" את החוזה אצלו על השולחן. ויתן לכם זמן המתנה של כמה דקות.
אחרי כמה דקות המנהל יתפנה ויגש לסוכן ויבהיר לו סבמחיר כזה מכירת הרכב תהייה בהפסד ולכן לא מאשר את העסקה במחיר הנמוך ממחיר המחירון שהוא בתוספת אותם 3000 שקלים שהובטח כי יוריד לכם הסוכן.
הסוכן מעמיד פני תם והבוס הוא זה שישאל "אתה עדיין מעוניין ברכב (במחיר החדש כמובן) ?" .
רוב הקונים יענו בחיוב ואז הם נפלו למה שהכינו עבורם הסוכן והבוס למה שנקראה "כדור נמוך".
זאת טכניקה של שני שלבים שאמרוה לפתות את הקונה וליצור אצלו ציפייה והוא מבחינתו כשהמחיר עולה יקנה בדיוק את המוצר או השירות במחיר אחרי שעלה וחזר להיות המחיר המקורי.
אצלנו בקריט מגנט אנו מתחייבים לכם אין כדורים נמוכים והמחיר אותו תקבלו יישאר קבוע.

ועכשיו מעולם המגנטים לאירועים :

אז אחרי שהכנתם כבר הכל לאירוע ואתם מתחילים לגשש ולחפש צלם מגנטים לאירוע שלכם שמתקיים בקרוב, אתם תקבלו לא מעט הצעות מחיר.
יהיו אלו שיציעו לכם מגנטים במחיר זול משמעותית מהמחיר המקובל ואתם תסכימו לסוגר מולם, ואז כמה ימים לפני האירוע יתקשרו ויסבירו לכם כי עשו טעות בתמחור ואפיל ידרשו מחיר יותר גבוה תמורת השירות או שיבטלו מולכם את ההסכם. אנו בקריט מגנט מתחייבים לכם לעמוד בהצעת המחיר אותה אנו מגישים לכם.
לכן אל תתפתו לכדור נמוך שאתם מקבלים אלא תעשו לעצמכם טובה ותבחרו בטובים ביותר לאירוע שלכם.
למה אנחנו לא צריכים "לזרוק" כדורים נמוכים ויכולים להעניק לכם את התוצר הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר :

  • את חומרי הגלם אנו קונים ישירות מהיבואן ככה שאין פארי תיווך = אנחנו חוסכים אתם חוסכים.
  • אנו עובדים עם ציוד מתקדם שמאפשר לנו להוזיל עלויות ולכם לקבל איכות תמונה יותר גבוה
  • אנו מאמינים בשיטת האולד סקול ולא מוציאים כמו כל חברה אחרת מאות אלפי שקלים על פרסום = החיסכון כולו שלכם.
  • אין לנו משרדים מפוארים עם 4 פקידות קבלה בקומה 29 בבניין מפואר = חיסכון בעלויות
  • אנחנו באים מתוך אמונה כנה כי מחיר משקף את העלויות ועדיין אפשר להיות רווחים גם במחיר הוגן בהתאם לסוג האירוע וכמות המוזמנים.

 

אוהבים את המאמרים שלנו ? שתפו אותם ותהיו חברותיים 🙂