היתרונות שלנו

שלום, אני אעשה את זה הכי קצר שאפשר :
מתחתנים בקרוב ? חוגגים בר או בת מצווה ? בשעה טובה נולד לכם בן ויש ברית בצהריים ?
רוצים להזמין לאירוע שלכם צלם מגנטים לאירועים בזול ?
אז בשביל זה אני כאן, אחרי שהקמתי את חברת קריט מגנטים לאירועים בזול ואנו צוות מצומצם ואיכותי שקם מתוך הרצון לספק לכם החוגגים אירוע שירות מעולה ומוצר איכותי במחירים מוזלים.
נכון יש לא מעט צלמי מגנטים בארץ, אז למה לבחור דווקא בי :

  • אני שם דגש רב על שירות מקצועי ואדיב ללקוחות שלי, ודוגל בשיתוף כל הידע שלי גם בתחומים אחרים בענף האירועים.
  • נכון, אנו צוות מצומצם אבל בזכות המקצועיות והקשרים שיצרנו אנו מסוגלים לעמוד ולתת מענה לכל גודל של אירוע.
  • ניסיון רב של מאות אירועים ומאחוריהם לקוחות מרוצים וממלצים שחוזרים אלינו בכל אירוע מחדש.
  • עבודה עם הציוד המקצועי והמתקדם ביותר ללא פשרות.
  • שקיפות מלאה – אין לי מה להסתיר ובכל שלב ותהליך הביצוע אני משתף את הלקוחות וכל לקוח מקבל פירוט מלא מה בדיוק יהיה באירוע שלו.
  • מביא איתי לכ אירוע שמחת חיים בלתי נגמרת, אני יכול לשתף אתכם באופן אישי ולהבטיח לכם שלא משנה מה עבר עליי במהלך היום אני תמיד מתנתק ומבין שמדובר באירוע משמח ומגיע שמח לאירוע שלכם לשמח ולשמוח יחד איתכם.
    ההרגשה הזאת היא בזכות האהבה הענקית שלי לצילום וברגע שאני שוב עם המצלמה ואני מצלם זה גורם לי להינות יחד איתכם מהאירוע שלכם.

קצת על מגנטים לאירועים בזול :

היום מגנטים באירוע הם חלק חובה כמעט בכל אירוע, כלומר אם פעם מגנטים לאירועים בזול היו נחלת חתונות היוקרה בלבד היום אנו נמצא צלם מגנטים גם במסיבות ימי הולדת בגני הילדים וכל סיבה למסיבה אחרת.

תהליך הפקת המגנטים בזכות הטכנולוגייה הופך את העבודה לפשוטה ונעימה וכל אחד יכול להפיק היום באמצעות תוכנת מחשב בסיסית וכלים בסיסים מגנטים אפילו באירוע שלו.
כאן מגיע מבחן הצילום, מגנטים נמדדים לא בזכות איכות חומרי הגלם איתם עובדים והציוד אלא גם מי משתמש בציוד, נכון יהיה להגיד שגם נהג חדש עם ינהג ברכב מאובזר ומיוחד הוא לא יוכל להגיע לאותם ביצועים של נהג ותיק בתוך כמה ימי נהיגה ספורים.
לכן בבחירת צלם מגנטים הוותק והניסיון הם גורם משפיע בבחריה מושכלת ונכונה.

גם אם יש לכם אירוע קטן ודל תקציב אני בטוח שתוכלו להרשות לעצמכם להזמין שירות של צילום מגנטים. התוצאה שווה את זה מאוד גם תתנו מזכרת לאורחים שלכם וגם תקבלו עוד צלם בחתונה שיצלם מזווית נוספת.

למה מגנטים ולא משהו אחר :

יש אטרקציות צילום נוספות חוץ מצילום מגנטים כמו למשל תא צילום לאירוע או מסך לבן לאירועים, נכון אין שום דבר פסול באטרקציות האלו והן מדהימות.
אבל בהשוואה של המגנטים לאטרקציה אחרת לדעתי אטרקציית המגנטים מנצחת בגדול, אם ניקח נניח את אטרקציית תא צילום מול המגנטים.
תא צילום פשוט נמצא באמצע רחבת הריקודים או בפינה אחרת באולם והאורחים ניגשים אליו, נכון גם שם יכולות לצאת תמונות יפות אבל המצלמות בתא הציום הן בסיסות ביותר בגלל המצלמה שנמצאת בתא צילום.
ואילו בצילום מגנטים משתמשים במצלמות יותר משוכללות שיכולות להפיק תמונות מקצועית.
הכי משמעותי הוא נושא שאני נוהג לקרוא לו "שמח ברחבה" אז אם אתם רוצים שיהיה שמח ברחבה עדיף להביא צלם מגנטים שיסתובב ברחבה מאשר תא צילום שסתם יוצר תור בפינה באולם ואז במקום להיות על רחבת הריקודים האורחים מוצאים את עצמם עומדים בתור באמצע האירוע ומחכים לתמונה, כשמדובר על צילום מגנטים האורחים מצטלמים ונהנים ואנו מכינים להם את המגנט הם רק צריכים לגשת ללוח ולקחת את התמונה שלהם ולהמשיך בהנאה רצופה.
כי בנינו מי אוהב לעמוד בתור ? ובטח לא כשהוא מגיע לאירוע .

למה קריט מגנט ?

אחרי שנות הניסיון בצילום הצלחתי לצבור ידע בלא מעט תנאים לצילום, לכן אחרי הניסיון והידע הרב בכל תנאי של תאורה למדתי להביא את המצלמה למצב בו תוכל לתת את התמונה הטובה ביותר.
האינטרס העיקרי שלי הוא שכל לקוח יהיה מרוצה ויספר עליי לחברים שלו ואני עושה בכל אירוע את כל המאמצים בשביל שזה יקרה.
אני אוהב את מה שאני עושה ויש לי תשוקה לתחום, הייתי חלק מהמון אירועים עד היום ובכל אירוע השארתי רושם טוב והלקוחות ממשיכים להמליץ.