חשוב לדעת

מגנטים לאירועים בזול – הדברים שחשוב לדעת :

אחרי כמה שיחות טלפון מול צלמי מגנטים אתם בטח חושבים שאתם כבר יודעים הכל על מגנטים לאירועים בזול ?
וקראתם את כל המאמרים האחרים ? הפעם מדובר על מאמר שונה במיוחד.
תחשבו פעמיים, כי אחשוף בפניכם כמה דברים שאולי לא ידתעם ואם כן ידעתם אז העמקתם את הידע.
אחרי שכבר בטח שמעתם יותר פעם אחת או קראתם יותר ממאמר אחד על איכות חומרים וכל הנושא הזה שכבר חרוש, הפעם זה קצת שונה.
אז מה נתשנה הלילה הזה מכל הלילות ?
הלילה הזה יתגלו בפניכם הפנים האמיתיות של תעשיית האירועים ובתוכה גם כמובן צלמי המגנטים לאירועים.

מגנטים לאירועים בזול – קבוצת ווצאפ :

אין אחד מאיתנו שלא משתמש באפליקצה המובילה שנקראת ווצאפ, וגם הרבה צלמי מגנטים לאירועים משתמשים בה,
וזה לא רק בכדי להעביר ידע ולשתף בחוויות אלא גם בכדי להעביר אירועים.תמונה של סמל ווצאפ למגנטים לאירועים
למה הכוונה בהעברת אירועים ?
פשוט מאוד סגרת עם משה צילום מגנטים לחתונה שלכם בסכום של 700 ש"ח נניח אבל משה כמה ימים אחרי הצליח לסגור אירוע על אותו תאריך בסכום של 900 ש"ח.
מכאן החשבון הכלכלי פשוט מאוד, ברור שאותו צלם מגנטים יעדיף לעשות את האירוע שבו הוא מרוויח יותר, ואז נשאלת השאלה מה עושים עם האירוע הקודם שנסגר.
קיימות שתי אפשרויות, או להודיע ללקוח על ביטול ואז הלקוח מתחיל שוב בחיפושים אחרי צלם מגנטים או שפשוט ניגשים לקבוצת הווצאפ ומתחילים לחפש מישהו שיעשה את האירוע תמורת העברת עמלה.
אז נכון שסגרתם עם משה וראיתם שיש למשה המלצות רבות והמחיר של 700 ש"ח הוא מחיר הוגן אבל בפועל משה העביר את האירוע ליוסי (השמות הם להמחשה בלבד וכל קשר למציאות הינו מקרי בהחלט).
אבל יוסי מגיע לעשות את האירוע תמורת 500 ש"ח בלבד, כי 200 ש"ח צריך להעביר למשה תמורת האירוע שהוא דאג לתת. נניח ואתם יוסי, כתה תשדלו בשביל 500 ש"ח וכמה תשדלו בשביל 700 ש"ח ברור שהמאמץ שישוקע לא יהיה מירבי, כי רק הדלק להגיע לאירוע הוא בעלות של 50-70 ש"ח מיסוי של עוד 70 ש"ח שזה כולל מס הכנסה ביטוח לאומי וכו' זאת אומרת שיש הוצאות התחלתיות של 100-150 ש"ח אז נלך על החלק הזול שזה רק 100 ש"ח ליוסי נשארו בנתיים 400 ש"ח מה לגבי חומרי הגלם שעומדים על עוד 100 ש"ח באירוע אם במקרה מדובר באירוע יותר גדול אז עלות חומרי הגלם תגדל.
אז יוסי יוצא לעבוד בשביל 200 ש"ח בנטו, כמה יוסי ישקיע באירוע ? אני מאמין שלא הרבה בכלל.
אז נינכס לנעליים של יוסי (שוב אני מזכיר יוסי זה רק להמחשה אז אין לי מושג מה מידת הנעליים שלו) אם יוסי יודע שאתם לא לקוחות של החברה שלו שהיא יוסי מגנטים לאירועים אלא אתם לקוחות של משה מגנטים לאירועים, לא רק שיוסי מגיע לעבוד תמורת 200 ש"ח אלא שיוסי עובד תחת השם של חברת "משה מגנטים" אז כאן הדרך לכישלון במגנטים היא קצרה מאוד. לכן כשאתם סוגרים מול צלם מגנטים בידקו היטב שהוא זה שהולך להגיע לאירוע שלכם ולא מישהו אחר.

שלא יפילו עליכם תיק :

אני לא מתכוון לתיק גב או תיק אופנתי אחר, אלא לתיק עבודות. תבדקו את תיק העבודת של צלם המגנטים אותו אתם מזימנים לאירוע.תמונה של תיק אופנתי ורוד
תיק עבודות עשיר עם הרבה תמונות מעיד על וותק ועל ניסיון בתחום לעומת צלם מגנטים מתחיל שאין ברשותו תיק עבודות עשיר במיוחד ולכן כך גם זה יראה לכם.
אז חשוב מאוד לבדוק תיק עבודות. ואם אתם רוצים ללכת על בטוח הדבר הכי בטוח הוא פשוט לבדוק המלצות.
את ההמלצות כדאי לבדוק מאתרים נטריילים ולא להסתכל על תמונות שמציגים לכם באתר אינטרנט פרטיים.
יכול להיות והכל אותנטי אבל אם זה כל כך אותנטי אני בטוח שאותו לקוח ימליץ לא רק בהודעת SMS אלא גם יעשה זאת באתרים המתאימים לזה.
אז תיק עבודות הוא דבר בעל חשיבות רבה ואין להקל ראש בזה בעת בחירת צלם לאירוע.
הכנתי לכם סרטון של חלק קטן מתיק עבודות של אירוע אחד שנעשה מיני רבים ובכל אירוע אני אפרסם את תיק העבודת של אותו אירוע.

 

בסרטון הזה אפשר לראות תיק עבודות במצגת שהוכנה בכדי שתוכלו להנות מהתמונות מבלי לעבור תמונה תמונה פשוט לחצו על הפעלת הסרטון ותהנו מסרטון עם תמונות בצילום ברמה גבוהה.