מגנטים לאירועים איך זה עובד

אז הפעם זה לא עוד מאמרים כמו שאתם רגילים לקרוא על על מכינים מגנטים לאירועים בזול,
הפעם החלטתי להביא לכם את השלב ואת כל המצריכים הנדרשים להכנת מגנטים באירועים.
אחרי שתיכרו את כל מה שצריך בכדי להכין מגנטים תדעו איך זה עובד אצלכם באירוע וגם תדעו מה לבדוק מול צלם המגנטים שאת שירותיו את מתכננים לשכור לאירוע שלכם.

מגנטים לאירועים – עבודה עם תוכנות ועריכת תמונות.

החלק הראשון הוא כמובן ידע ועבודה על תוכנות להכנת מגנטים, את התוכנה העיקרית איתה עובדים רוב צלמי המגנטים שהיא תוכנה מעולה והיא כולה בעברית אפשר להוריד בחינם, התוכנה נקראת פוטוסקייפ.
פשוט רשמו בגוגל פוטוסקייפ ואתם יכולים להוריד אותה מהאתר שלהם בחינם. ולא לשכוח לבחור להורדה בעברית.
אחרי שהורדתם את התוכנה יש להתקין אותה.
לאחר ההתקנה השלב הוא פשוט מאוד, בוחרים את המסגרת הרצויה או העיצוב ובכדי להקל עליכם אנו בקריט מגנט הכנו עבורכם מאגר גדול של מסגרות.
יש מסגרת שאתם רוצים ואתם לא מוצאים אותה במאגר שלנו, אין מה לדאוג בכלל, אתם רק מבקשים ואנו נכין לכם בתוך דקות ספורות מסגרת לפי הדרישה שלכם.
בזכות הידע והניסיון שלנו ההכנה הפשוטה מוזילה לכם עלויות רבות במקום לגשת למעצב ולשלם עבור עיצוב אצלנו תקבלו את זה ללא עלות אלא כחלק מהשירות.
שירות מעל הכל זה הדבר החשוב ביותר עבורנו, ולכן אנו מאמינים ששירות ללקוח מתחיל במחיר הוגן וזול.

אחרי שיש לכם את התוכנה כבר על המחשב יתר הדברים להם את זקוקים הם פשוטים מאוד, מצלמה איכותות ככל שתהייה ככה זה יותר טוב גם נוחות בעבודה וגם לתת ללקוח מוצר יותר איכותי וערך מוסף שהוא יוכל להשתמש בתמונות של המגנטים.
אצלנו בקריט מגנט אנו עובדים עם מצלמות SLR של חברת CANON באיכות FULL HD ועם עדשות CANON הדור החדש.
וככה אתם כלקוחות לא מקבלים עוד צלם מגנטים שרק מחזיק מצלמה אתם מקבלים צילום מקצועי ואיכותי וזה יתרון נוסף וחשוב שכדאי מאוד לבדוק אותו.

מגנטים לאירועים בזול – פיתוח תמונה איכותית נעשה עם ציוד מתאים :

אם אתם מקבלים הצעת מחיר זולה מחברה להפקת מגנטים לאירועים בזול זה לא אומר שיעבדו עם ציוד זול ולא איכותי זה אומר שאין סיבה לשלם מחיר יקר.
אנו בקריט מגנט צוות קטן שהקמנו את החברה מתוך רצון אמיתי להעניק ללקוחות שירות מעולה ומחירים זולים ומעל הכל תוצר סופי איכותי שישמר לתקופה ארוכה.
היום קיימות בשוק כמה סוגי פיתוח תמונות הנפוצה שבהם היא הפקת מגנטים באמצעות הדפסה ויש 2 סוגים עיקריים של מדפסות נפוצות והן מדפסת canon ip7250 ומדפסת של חברת epson L800 .
העדיפה מבין השניים היא כמובן מדפסת epson מכיוון שהיא בעלת 6 ראשי צבע שזה מה שמעניק לתמונה איכות שאין שניה לה מבחינת ההתאמה בין מה שצולם למה שיוצא בפועל בתמונה.
לכן אנו עובדים רק עם מדפסת מסוג זה בכדי להעניק לכם איכות ללא פשרות.

 

מדפסת EPSON L800
מדפסת EPSON L800
מדפסת למגנטים לאירועים של חברת CANON
מדפסת CANON IP7250

שימו לב שרק חברות שעובדות עם מדפסת מסוג אפסון יכולות להרשות לעצמן לתת לכם מחיר זול ומוצר איכותי ואילו חברות שלא עושות כך נוצרות עלויות גבוהות.
ואסביר למה הכוונה.
אם שמתם לב בתמונה של המדפסת מסוג EPSON יש ערכת הזנה מקורית של המדפסת מה שמאפשר עבודה עם דיו מקורי ואיכותי ללא צורך בתשלום על הוצאות דיו יקרות, עלות של בקבוק דיו מקורי של חברת EPSON עומד על כ 60 ש"ח לבקבוק שמכיל 100 מ"ל חומר דיו.
לעומת ראש דיו מקורי של חברת CANON שבו יש 8 מ"ל דיו בלבד ועלותו היא כ 50 ש"ח לראש דיו אחד בלבד. כלומר באירוע שלכם משתשמים ב 4 ראשי דיו שהן כחול, אדום, צהוב ושחור בעלות של 250 ש"ח לאירוע רק לדיו.
בנוסף לכך יש להוסיף עוד עלויות של דפי פוטו דפי מגנט ועלויות של דלק להגעה לאירוע.
ואם תקבלו מחיר יותר זול מצלם מגנטים שעובד מדפסת מסוג CANON ונותן לכם מחיר זול משמע שאותו צלם מגנטים עובד עם דיו חליפי שעלותו כ 2 ש"ח בלבד לראש דיו ולכן אתם עלולים לקבל מגנט שידהה מהר מאוד ויאבד את הצבע שלו מכיוון שהדיו הוא על בסיס מים.

סרטון הדרכה להכנת מסגרת למגנט לפי דרישת הלקוח :

בסרטו הזה ניתן לראות איך בדיוק מכינים מסגרת למגנט לפי דרישת הלקוח, אחרי שהלקוח בחר מסגרת למגנט ואת הכיתוב למגנט. הביצוע נעשה בתוך פחות מ 2 דקות ומכון לביקורת הלקוח.
לאחר שהלקוח מקבל את הסקיצה והוא מאשר אותה עם אותה מסגרת יהיו כל המגנטים במהלך האירוע. אנו בקריט מגנט תמיד דואגים להכין את המסגרת לפני האירוע ולא להתעסק בדברים מהסוג הזה במהלך האירוע. וזאת כי הצלחת האירוע היא הדבר החשוב לנו ביותר.