שאלות ותשובות

אחרי הרבה מאוד שיחות עם לקוחות והרבה שאלות החלטתי להכין רשימה מלאה של כל השאלות והתשובות לכל שאלה.
ולהסביר איך בדיוק הכל עובד ומה ההבדל בין כל סוגי המדפסות ודפי המגנטים שקימיים.

מגנטים לאירועים בזול במרכז – כמה זה עולה ?

טוב, זאת בוודאי השאלה שאותה כולם ישר שואלים ורוצים לדעת כמה יעלה להם שירות של צילום מגנטים לאירועים בזול במרכז וכמובן ככל שהמחירים יותר זולים זה יותר טוב מבחינתם.
אז כמו כל ישראלי שמשיב לכל שאלה בשאלה, כמה עולה אוטו עם מזגן ?
הבטחתי לתת תשובות אז הנה התשובה : לכל אירוע יש מחיר אחר, כמו שלכל רכב יש מחיר אחר שהוא בהתאם לנתוני הרכב, שזה כולל בתוכו מספר הקילומטרים שנסע ואת המצב המכני.
וכך גם להצעת המחיר של שירות מגנטים לאירועים יש מספר משתנים אותם לוקח בחשבון צלם מגנטים לפני מתן הצעת מחיר.
ומעבר למרכיב הראשון שקובע את המחיר אותו מקבל הלקוח שהוא "היצע וביקוש" יש פרמטרים נוספים לתמחור.
אירוע ובו יש כמות יותר גדולה של מוזמנים יתומחר במחיר יותר גבוה מאירוע קטן יותר, אז הפרמטר הראשון הוא גודל האירוע מבחינת כמות מוזמנים.
בנוסף לכך ישנו המרחק הגאוגרפי ככל שצלם המגנטים צריך לנסוע מרחק יותר גדול וזמן הנסיעה מתארך כך גם יעלה המחיר וזאת בגלל שיש עלויות דלק נוספות ועלויות של זמני נסיעה.
אז בכדי לענות לכם על השאלה "כמה זה עולה" יש לקחת בחשבון הרבה משתנים לפיהם תקבלו הצעת מחיר.
מכיוון שרוב האירועים בארץ הם בין 300 מוזמנים ל 350 מוזמנים והמרחק הגאוגרפי הוא עד 30 ק"מ נסיעה לכל כיוון אז העלות של אירוע כזה תהייה בין 600-800 ש"ח.

מגנטים לאירועים בזול במרכז – מתי באים ומתי הולכים :

מהם שעות הפעילות בהם נמצא צלם מגנטים לאירועים בזול במרכז בכל אירוע, כמובן שבהתאם לשעות הפעילות. בד"כ לאירועי ערב שאליהם האורחים מוזמנים לשעה 19:30 לרוב.
צלם מגנטים יגיע למקום האירוע לפני וזאת בכדי להתארגן ולבצע בדיקת תקינות ציוד מלאה וכבר יהיה מוכן לקבל את פניו של ראשון האורחים לצלם אותו ולהפיק לו מגנט.
אירועים כאלו אם מדובר בהפקת מגנטים לחתונה אז שעות העבודה יהיו עד לשעה 24:00 כי לאחר שעה זאת רוב האורחים עוזבים את האולם וכולם רוצים שהם יעזבו את האולם עם המגנטים שלהם ולכן חשוב לדאוג לפתח את המגנטים לפני עזיבתם וכבר להציב אותם על לוח המגנטים.

מגנטים לאירועים בזול במרכז – עם איזה ציוד אתם עובדים :

בשביל זה הכנתי את הסרטון הבא ובו הציוד איתו אנו עובדים שכולל מדפסת מסוג פלוטר עם טכנולוגיית MICRO PIZO ודיו איכותי של חברת אפסון.
את התמונות אנו מפתחים על דפי פוטו מיוחדים המתאימים לשימוש למגנטים שישמרו לאורך זמן.
כל מגנט עובר ציפוי למנציה בכדי להקנות למגנט שרידות גבוה מאוד וגם לשמור עליו מפני נזקי לחות ונזקים אחרים.

בסרטון שלמעלה אפשר לראות את הכלים הדרושים ואת חומרי הגלם והציוד איתו עובדים, לאחר שמבוצע הצילום של האוחרים התמונות עוברות למחשב ובמחשב באמצעות תוכנת עריכה מיוחדת המתאימה למגנטים לאירועים כל תמונה עוברת תהליך של מסגור, כלומר כל תמונה עוברת עריכה גרפית באופן אוטומטי ומקבלת את המסגרת המעוצבת עם הקדשה של האירוע.
לאחר שכל התמונות ממוסגרת הן מתחברות יחד להכנה להדפסה על דף A4, ואז הפעולה פשוטה מאוד.
אני חוזר קצת אחרוה כל תמונה משוכפלת כמספר המצולמים שבה ולאחר מכן עוברת לתהליך המסגור.
לאחר תהליך המסגור פשוט התמונות נשלחות להדפסה ואז שהדף יצא מודפס אותו מכניסים לכיס למנציה ומשם למכונת למנציה חמה.
אחרי שהדף עבר את תהליך של ניילון באמצעות למנציה חמה אותו אנו מדביקים על דף מגנט מצד ומהצד השני הדף דביק ואז מגיע שלב החיתוך. חותכים את דף המגנט למספר המגנטים שזה 8 מגנטים על דף A4 ואז מה שנשאר הוא פשוט להציב על הלוח ולתת לאורחים להינות ממגנט יפה ומיוחד.

הכל בגלל שאתם פחדנים :

בכל שיחה בה אנו נותנים הצעת מחיר שואלים אותנו רבים "איך אתם יותר זולים מאחרים" .
לרוב תקבלו הצעות מחיר שיותר גבוהות אפילו גם ב 40% יותר מההצעה שאנו ניתן לכם, אבל אז תקבלו כמובן בצהלך השיחה מהמתחרים את סט ההפחדות המנצח בכדי לתת לכם מחיר יותר יקר.
מי אמר והבטיח לכם שאם תשלמו מחיר יקר תקבלו שירות טוב או צילום יותר מקצועי. אנו החברה היחידה בארץ שיכולה לומר לכם בביטחון מלא כי אנו חיים ונושמים צילום כבר לא מעט זמן ולכן אנו יכולים להעניק לכם חווית צילום תמונות שאין שני לה.
למה אתם פחדנים ? כי לרוב אתם תעדיפו לשלם מחיר יקר כי יהיו אלו שיספרו לכם סיפורים על מגנט איכותי יותר או מגנט איכותי פחות. הדבר הזה של מגנטים פחות איכותיים כבר לא קיים.
למה הוא לא קיים ? כי כל צלמי המגנטים לאירועים בזול במרכז קונים את חומרי הגלם שלהם מאותו יבואן שמספק את אותם חומרי גלם בדיוק. אז אם עובדים עם אותם חומרי הגלם אין כל סיבה שיהיו פערי מחיר כאלו גבוהים שמגיעים ליותר מ 40%.
אם אתם עדיין פוחדים ממחיר זול, אז אל תקנו ב EBAY שזאת פלטפורמת המכירות הגדולה בעולם והמחרים של אותם מוצרים בדיוק נמכרים בהנחות משמעותיות אבל כל מה שיפה שזה המחיר הרגיל ולא משהו שהוא יוצא דופן.

אני מקווה מאוד שגם המאמר הזה כמו כל המאמרים האחרים עזר לכם, אם כן תהיו חברותיים ושתפו את המאמר.