תכנון אירוע בתקציב הנכון

אז בשעה טובה יש אירוע בפתח, אם מדובר על חתונה אז בכלל ההתרגשות גדולה אפילו יותר במיוחד עבור הזוג שמתחתן. ברור שמדובר בתקופה ממש מדהימה וזה בסדר ככה היא צריכה להיות.
פתאום הכלה ואפילו גם החתן מתחילים בדיאטה רצינית ורוצים להיראות הכי יפים והכי נוצצים ביום המיוחד של האירוע שלהם. אבל מה שאתם לא יודעים הוא שצפוי לכם נזק כלכלי.
אז בשביל זה כתבתי עבורכם את המאמר הבא שיעזור לכם לצאת מהאירוע שלכם בלי נזק בכלל.
ואם אתם בכל זאת בוחרים לעשות אירוע בלתי נשכח ומוכנים לשלם עליו מהכיס אז אתם מוזמנים להינות.

מה הגודל ואיפה זה מתקיים :

אז השלב הראשון כמו בכל תכנון של משהו אנו חייבים להבין מה התקציב העומד לרשותנו, או במילים אחרות כמה כסף אנחנו אנחנו מתכננים להוציא.
עוד דבר חשוב הוא לדעת שיש הבדל גדול מאוד בין כמה אתם רוצים להוציא וכמה יש לכם.
ההמלצה הראשונה היא היא כמובן להוציא על האירוע פחות ממה שיש לכם בכדי לשמור קצת כסף ליום שאחרי, אם מדובר על חתונה אולי להשאיר קצת כסף לירל דבש, או אולי אפילו להשאיר קצת כסף לרכישת רכב או דירה.

אחרי שיש את הגדרת הסכוo כאן כבר מתחיל המעצור הראשון שימנע ממכם להוציא כספים מיותרים.
גם אם בא לכם שזמרים אורחים יעלו לבה כמו בבמות יום העצמאות ויהיה מופע זיקוקי דינור מרשים של יותר מ 2000 זיקוקים באוויר, ותדעו שכל זה לא עומד בתקציב שלכם אתם תאלצו לוותר.

איך יודעים כמה זה צריך לעלות ?

איך אפשר לדעת כמה צריך לעלות לכם האירוע וכמה כסף אתם צריכים להקצות לאירוע שלכם.מגנטים לאירועים בזול
והאם שירות של מגנטים לאירועים בזול הוא חלק בלתי נמנע מהאירוע שלכם או כדאי לוותר.
ולכן גם לזה הכנתי עבורכם רשימת בעד ונגד מגנטים לאירועים גם באירוע שלכם.
אז מאחר והמקום שבו תחגגו את האירוע כלומר אולם האירועים מהווה יותר מ 70% מההוצאה שלכם זאת ההוצאה העיקרית ולכן אני אתמקד בה.
אם נצא מנקודת הנחה שעלות מנה באולם ממוצע עומדת על בין 190 ש"ח ל 220 ש"ח למנה וגודל כל אירוע ממוצע הוא בערך בין 300-350 מוזמנים באירוע.
אז נבין שהעלות היא 66500 לבין 77000 ש"ח. אם נוסיף את העלויות הנלוות אנו נגיע לסדר גודל ממוצע לאירוע שעומד על כ 80000 ש"ח לאירוע סטנדרטי וכמובן אם מדובר בחתנות בהם לרוב הזוגות רוצים להוסיף תמיד עוד דברים אפשר להגיע ליותר מ 150000 ש"ח.
אם נניח שהעלות עומדת על 80000 ש"ח כאן אנחנו צריכים להכיר את האורחים שלנו להסתמך על הנדיבות שלהם בכל מה שקשור למתנה אותה נקבל וכמה היא תעזור לכם לכסות את עלויות האירוע.
שבת חתן כבר אמרתי ? אז אם אתם רוצים לקחת בחשבון גם את ההוצאות הנלוות של שבת חתן אז יש להוסיף כעוד עשרת אלפים שקלים להוצאה ולתקציב התכנון.

איך מתחילים לחסוך :

בוחרים מקום זול וספקים יותר זולים : 
אני אסביר על תחום המגנטים לאירועים וממנו אפשר להבין גם על כל תחום אחר.
ככל שתבחרו צלם מגנטים שנמצא באיזור האירוע שלכם תקבלו מחיר יותר זול, למה הכוונה צלמי המגנטים יתנו לכם הצעותמחיר יותר זולות אם האירוע מתקיים קרוב אליהם. נניח אתם חוגגים את האירוע שלכם בתל אביב כדאי לכם להזמין צלם מגנטים מאיזור המרכז ולא מישהו מהצפון הרחוק.
ככה גם תקבלו הצעות מחיר יותר זולות.
אם אתם בוחרים באולם אז קחו בחשבון שככל שיוצאים מהמרכז כך גם האולמות יותר זולים וזה בדיוק אותו הדבר כמו בנדל"ן הפריפריה יותר זולה ומציעה אלטרנטיבות מעולות לאולמות אירועים מיוחדים מפוארים וכמובן גם זולים.
אבל קחו בחשבון שאם אתם מתרחקים ממש עם בחרית האולם נניח אתם והמשפחה שלכם מאיזור המרכז ואתם בוחרים באולם בצפון הרחוק אל תתפלאו אם חלק מהאורחים לא יופיעו לחגיגה.

עונת השנה : עונות השנה בצילום אירועים בזול ומגנטים
אירוע בקיץ תמיג יעלה לכם יותר מאירוע בחורף, שלא לדבר על אירועים שיהיו הרבה יותר זולים אם מדובר על ימי ספירת העומר או ימים אחרים שבהם לא כל כך לי היהדות לחגוג אירוע. כמו ימי בין המיצרים.
כל ספק לאירוע שלכם בימים כאלו אתם יכולים להיות בטוחים יתן לכם הצעת מחיר הרבה יותר זולה. כי עקרון המניע את הכלכלה וקובע את המחיר הוא כמובן ההיצא והביקוש. ומכיוון שההיצע בתקופה זאת זהה להיצע בתקופות היותר עמוסות והביקוש לספקי אירועים נמוך ככה המחיר יורד ואתם רק נהנהנים מהוזלה נוספת במחיר.

תאריכים יותר "זולים":
ימי תחילת השבוע נחשב לרוב לימים יותר זולים, ימי ראשון ושני של תחילת השבוע נחשבים לימים זולים יותר מכיוון שבהם לא כולם רוצים לחגוג אירוע מהסיבה שהאורחים יברחו מוקדם מהאירוע והוא יסתיים מהר.
כי כל זוג שמתחתן וחושב על חתונת השנה שלו לא רוצה שהיא תסתיים כבר בשעה 22:45 אלא מצפה לחגוג על רחבת הריקודים עד השעות הקטנות של הלילה.

מקום פחות יוקרתי : 
מקום יותר יוקרתי ובעל שם של מקום מפואר יגבה ממכם מחיר יותר עבור עלות המנה באירוע ואפילו יכול להגיע ליותר 400 ש"ח למנה מה שאומר שרק האולם יעלה לכם 140000 ש"ח לאירוע של 350 מוזמנים.
מה שממולץ הוא לבחור במקומות חדשים שהם עדיין "בהרצה" ואז אתם מקבלים מקום שרוצה להוכיח את עצמו ויעשה מאמצים יותר ממקום ותיק ובעל שם. וככה גם תוכלו לחגוג במקום מפואר שמצב אחר הייה חורג מהתקציב שלכם.

ועכשיו לחלק שהכי חיכתם לו וזה בעד ונגד הזמנת צלם מגנטים לאירוע שלכם :

רק מלקרוא את הכותרת יש רק שאלה אחת והיא מה כבר יכול להיות שלילי בהזמנת מגנטים לאירועים ?
אז הנה אציג בפניכם כמה דברים שיכולים להיות אולי שלילים למרות שאחרי כחברה שמספקת את השירות הזה נוצר פרדקוס ובו איך יש לנו להגיד משהו נגד השירות אותו אנו מציעים.
את השקיפות שלנו אנו תמיד מצייים בפני הלקוחות.
אז בעולם שבו חוץ מהשמש והאוויר שאנו נושמים בחינם כל דבר אחר עולה כסף, והחיסרון היחידי בהזמנת שירות של מגנטים לאירועים היא העלות הצפויה בתשלום עבור השירות.
חשוב לציין שזה לא סכום כסף שאי אפשר לעמוד בו והסכומים הם ממש נמוכים וכל אחד יכול להרשות לעצמו להזמין צלם מגנטים לאירוע שלו.
אז גם החיסרון היחיד שמצאתי עדיין לא מהווה כל סיבה להימנע מלהזמין מגנטים לאירוע ובייחוד אם מדובר בחתונה.
אם גם בימי הולדת של גיל 4 שחוגגים לילדים אנו נמצא צלם מגנטים שמצלם ומפיק מגנטים לאורחים אין כל סיבה שזוג שמתחתן לא יכול להרשות לעצמו להזמין צילום מגנטים לחתונה שלהם.
היתרונות :
שלא ידברו עליכם : לישראלים יש נטייה להתלונן וברוב המקרים גם שהכל מושלם למצוא רק את הצד השלילי, אם הם יגיעו לאירוע ולא יראו שם מגנטים הם עלולים להרגיש שלא השקיעו בהם מספיק.
עוד זווית צילום : צלם מגנטים מקצועי ומיומן יכול לתפוס רגעים שצלם האירוע שלכם עלול לפספס ובזכות עוד מצלמה שנמצאת ברחבה אתם יכולים לקבל עוד תמונות מהאירוע המיוחד שלכם.
תגידו תודה : האורחים שלכם הם הנכס הכי חשוב שיש לכם, תנסו לחשוב מה הייה קורה ואם הייתם יכולים לחגוג בלי האורחים. הם חשובים ומגיע להם משהו קטן על זה שעשו מאמץ להגיע לאירוע שלכם מעבר לזה שהם כותבים לכם צ'ק ומגיעים אחרי יום עבודה ועוד עולים על רחבת הריקודים.
רחבת ריקודים מלאה : כשהאורחים מגיעים להצטלם למגנטים הם כמובן גם ירצו לקחת את המגנט שלהם, כשלוח המגנטים יוצב ברחבת הריקודים האורחים יוכלו לגשת לרחבת הריקודים ולקחת את המגנט שלהם מהלוח וכמובן גם ירצו להישאר על רחבת הריקודים ולהצטלם שוב למגנטים.
גם לכם תהייה מזכרת : אני בטוח שגם תקבלו אלבום תמונות מרשים ומפואר מצלם האירוע שלכם אבל בפועל התמונות אותם אתם תראו בכל יום הם תמונות המגנטים שיהיו על המקרר שלכם שבכל פעם שתעברו לידו תראו את התמונות.
כי בנינו מי מוציא כל יום את אלבום החתונה שלו בשביל להסתכל עליו…

לסיכום :

יש לא מעט דרכים לחסוך בעלויות והחיסכון בשירות של צילום מגנטים הוא החיסכון הכי לא הכרחי ואין כל צורך לנסות לחסוך במגנטים.
חיסכון במגנטים מפרש כחסכון על האורחים שלכם כי בעלות זניחה שלא עוברת את רף ה 1000 שקלים היא לא הסיבה בגללה אתם עלולים לצאת בנזק מהאירוע שלכם. וגם אם יצאת בנזק של 1000 שקלים מהאירוע בגלל החתונה שלכם בזכות היתרונות הרבים זה יהיה שווה את ההשקעה בכל מקרה.

לעוד מאמרים מעולים פשוט לחצו ותמשיכו להנות מהמאמרים המושקעים שלנו